Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Valeriya Strakhova 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 3 4
12.03.20
2. kolo
Lina Gjorcheska 2 6 6
Ekaterina Vishnevskaya 0 1 1
12.03.20
2. kolo
Julyette Steur 2 6 6
Sinja Kraus 0 4 1
12.03.20
2. kolo
Paula Arias Manjon 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 4 3
12.03.20
2. kolo
Taisya Pachkaleva 2 6 6
Meiqi Guo 0 1 2
12.03.20
2. kolo
Luisa Meyer Auf Der Heide 1 w/o
Johana Markova 0
12.03.20
2. kolo
Carlota Martinez Cirez 2 1 6 6
Taylor Ng 1 6 4 3
12.03.20
2. kolo
Viktoriya Kanapatskaya 1 w/o
Sara Cakarevic 0
ženy dvouhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Anastasia Nefedova 2 6 7
Akilah James 0 3 5
12.03.20
2. kolo
Dominique Schaefer 2 6 6
Maria Fernanda Navarro 0 4 0
12.03.20
1. kolo
Justina Mikulskyte 2 5 7 6
Mary Closs 1 7 66 1
12.03.20
1. kolo
Kisa Yoshioka 2 7 4 6
Josephine Boualem 1 5 6 2
12.03.20
1. kolo
Gabriella Price 2 6 6
Sofia Sewing 0 2 4
12.03.20
1. kolo
Jwany Sherif 2 6 4 6
Zoe Hitt 1 0 6 1
12.03.20
1. kolo
Maria Fernanda Navarro 2 6 1 6
Lauren Proctor 1 2 6 4
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Elena-Teodora Cadar 2 7 7
Martina Colmegna 0 60 60
12.03.20
2. kolo
Anna Klasen 2 7 1 7
Federica Arcidiacono 1 65 6 5
12.03.20
2. kolo
Romy Koelzer 2 2 6 6
Darya Astakhova 1 6 3 4
12.03.20
2. kolo
Rebeka Masarova 2 6 6
Sinead Lohan 0 1 1
12.03.20
2. kolo
Dalila Spiteri 2 6 0 7
Elina Avanesyan 1 2 6 5
12.03.20
2. kolo
Anna Ukolova 2 6 7
Martina Spigarelli 0 0 62
12.03.20
2. kolo
Oleksandra Oliynykova 2 6 6
Caijsa Wilda Hennemann 0 1 2
12.03.20
2. kolo
Jessica Bouzas Maneiro 1 6 2
Fanny Ostlund skreč 0 3 1
ženy dvouhra tvrdý I. Russia W15 Kazan sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Angelina Zhuravleva 0 1 2
12.03.20
2. kolo
Polina Bakhmutkina 2 6 2 7
Daria Kruzhkova 1 4 6 64
12.03.20
2. kolo
Nikola Breckova 1 w/o
Violetta Borodina 0
12.03.20
2. kolo
Anastasia Tikhonova 2 6 5 6
Ekaterina Yashina 1 4 7 1
12.03.20
2. kolo
Ekaterina Reyngold 2 6 6
Margarita Ignatjeva 0 4 3
12.03.20
2. kolo
Mariia Tkacheva 2 6 7
Maria Bondarenko 0 1 5
12.03.20
2. kolo
Polina Kudermetova 2 6 6
Timea Jaruskova 0 0 2
12.03.20
2. kolo
Maria Shusharina 2 6 5 6
Aleksandra Pospelova 1 0 7 0
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Ivonne Cavalle-Reimers 2 7 3 6
Zeel Desai 1 64 6 1
12.03.20
2. kolo
Lou Brouleau 2 6 6
Katarina Kuzmova (2001) 0 3 1
12.03.20
2. kolo
Tess Sugnaux 2 2 6 7
Giulia Crescenzi 1 6 2 63
12.03.20
2. kolo
Nina Stadler 2 7 6
Natalia Orlova 0 5 4
12.03.20
2. kolo
Nefisa Berberovic 2 6 7
Susanne Celik 0 2 63
12.03.20
2. kolo
Franziska Sziedat 1 7
Bojana Marinkovic skreč 0 5
12.03.20
2. kolo
Carole Monnet 2 6 6
Tea Jandric 0 1 4
12.03.20
2. kolo
Isabella Kruger 2 6 7
Oona Orpana 0 2 5
ženy dvouhra antuka France W15+H Amiens sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Camilla Rosatello 1 w/o
Maria Gutierrez Carrasco 0
12.03.20
2. kolo
Marie Temin 2 6 1 6
Federica Di Sarra 1 1 6 4
12.03.20
2. kolo
Ipek Oz 2 6 6
Katharina Hobgarski 0 3 1
12.03.20
2. kolo
Lucie Wargnier 2 6 6
Olga Saez Larra 0 2 3
12.03.20
2. kolo
Anna Gabric 2 6 6 6
Marina Yudanov 1 4 75 1
12.03.20
2. kolo
Alice Tubello 2 5 6 6
Caroline Werner 1 7 3 2
12.03.20
2. kolo
Qinwen Zheng 2 6 6
Julie Belgraver 0 1 1
12.03.20
2. kolo
Selena Janicijevic 1 6 4
Tessah Andrianjafitrimo skreč 0 2 0
ženy dvouhra tvrdý Egypt W25 Cairo sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Jodie Anna Burrage 1 w/o
Dejana Radanovic 0
ženy dvouhra antuka Brazil W25 Olimpia sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Marie Benoit 2 6 7
Maria Lourdes Carle 0 1 65
12.03.20
1. kolo
Marie Benoit 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 3 3
12.03.20
2. kolo
Barbara Gatica 2 2 6 6
Francesca Jones 1 6 2 2
12.03.20
2. kolo
Ingrid Gamarra Martins 2 3 6 6
Guillermina Naya 1 6 1 2
12.03.20
1. kolo
Guillermina Naya 2 6 4 6
Mariam Bolkvadze 1 3 6 3
12.03.20
1. kolo
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Jennifer Dourado Zimermman 0 0 2
12.03.20
1. kolo
Emiliana Arango 2 4 7 6
Yuliana Lizarazo 1 6 64 1
12.03.20
2. kolo
Emiliana Arango 2 5 7 7
Anna Danilina 1 7 5 64
12.03.20
1. kolo
Panna Udvardy 2 6 6
Rebeca Pereira 0 3 4
ženy dvouhra tvrdý JAR W25 Potchefstroom sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Marina Melnikova 2 6 6
Kelia Le Bihan 0 3 4
12.03.20
2. kolo
Anna Zaja 2 6 6
Mallaurie Noel 0 1 2
12.03.20
2. kolo
Chanel Simmonds 2 6 5 6
Katy Dunne 1 2 7 4
12.03.20
2. kolo
Caroline Romeo 2 5 7 6
Laura Pigossi 1 7 5 3
12.03.20
2. kolo
Harmony Tan 2 6 6
Paula Kania 0 3 3
12.03.20
2. kolo
Paige Mary Hourigan 2 6 6
Nika Kukharchuk 0 1 3
12.03.20
2. kolo
Svenja Ochsner 2 6 7
Daria Mishina 0 3 5
12.03.20
2. kolo
Simona Waltert 2 6 6
Delien Kleinhans 0 1 1
ženy dvouhra tvrdý Mexico W25+H Irapuato sety 1 2 3 4 5
12.03.20
2. kolo
Jovana Jovic 2 6 2 6
Giulia Gatto-Monticone 1 3 6 2
12.03.20
2. kolo
Astra Sharma 2 6 7
Katie Swan 0 3 5
ženy čtyřhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
12.03.20
čtvrtfinále
Viktoriya Kanapatskaya/Taisya Pachkaleva 2 6 6
Ani Vangelova/Ekaterina Vishnevskaya 0 2 0
12.03.20
čtvrtfinále
Taylor Ng/Jessica Plazas 1 w/o
Cristina Dinu/Valeriya Strakhova 0
12.03.20
semifinále
Luisa Meyer Auf Der Heide/Julyette Steur 1 w/o
Meiqi Guo/Ana Lantigua De La Nuez 0
12.03.20
čtvrtfinále
Luisa Meyer Auf Der Heide/Julyette Steur 1 w/o
Georgia Andreea Craciun/Elena Milovanovic 0
12.03.20
čtvrtfinále
Meiqi Guo/Ana Lantigua De La Nuez 1 w/o
Paula Arias Manjon/Francesca Curmi 0
ženy čtyřhra tvrdý Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
12.03.20
čtvrtfinále
Midori Castillo Meza/Akilah James 1 w/o
Dewi Dijkman/Carla Touly 0
ženy čtyřhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
12.03.20
čtvrtfinále
Federica Arcidiacono/Martina Spigarelli 2 6 6
Linnea Malmqvist/Eliessa Vanlangendonck 0 4 4
12.03.20
čtvrtfinále
Ioana Gaspar/Rebeka Masarova 2 6 7
Caijsa Wilda Hennemann/Julia Lovqvist 0 3 5
12.03.20
čtvrtfinále
Monica Cappelletti/Sofia Rocchetti 2 7 6
Agustina Chlpac/Ivania Martinich 0 5 0
12.03.20
čtvrtfinále
Darya Astakhova/Elina Avanesyan 2 6 6
Ange Oby Kajuru/Sem Wensveen 0 4 2
ženy čtyřhra tvrdý I. Russia W15 Kazan sety 1 2 3 4 5
12.03.20
čtvrtfinále
Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 2 7 6
Viktoriia Kalinina/Angelika Shapovalova 0 5 0
12.03.20
čtvrtfinále
Aleksandra Pospelova/Anastasia Tikhonova 2 6 6
Elizaveta Dementyeva/Anna Grigoreva 0 0 4
12.03.20
čtvrtfinále
Ekaterina Kazionova/Polina Kudermetova 2 6 7
Maria Manilova/Ekaterina Reyngold 0 4 5
12.03.20
čtvrtfinále
Daria Kruzhkova/Mariia Tkacheva 2 6 4 10
Maria Bondarenko/Alina Charaeva 1 1 6 2
ženy čtyřhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
12.03.20
1. kolo
Anhelina Kalita/Katsiaryna Skachkova 2 7 6
Beau Deleu/Renee Van Bommel 0 5 3
12.03.20
1. kolo
Ivonne Cavalle-Reimers/Bojana Marinkovic 2 6 6
Shria Atturu/Graziella Barrett 0 0 0
12.03.20
1. kolo
Lou Brouleau/Freya Christie 1 w/o
Susanne Celik/Yu Shan 0
12.03.20
1. kolo
Laura Boehner/Lena Ruppert 1 w/o
Corina Mader/Nora Niedmers 0
12.03.20
1. kolo
Carole Monnet/Tess Sugnaux 1 w/o
Valentina Gaggini/Karolina Jaskiewicz 0
12.03.20
čtvrtfinále
Carole Monnet/Tess Sugnaux 1 w/o
Unknown Player/Unknown Player 0
12.03.20
1. kolo
Zeel Desai/Nadia Echeverria Alam 2 6 7
Franziska Sziedat/Jantje Tilbuerger 0 4 65
12.03.20
1. kolo
Nadine Keller/Nina Stadler 1 w/o
Jasmijn Gimbrere/Anne-Sophie Morandais 0
ženy čtyřhra antuka France W15+H Amiens sety 1 2 3 4 5
12.03.20
čtvrtfinále
Federica Di Sarra/Camilla Rosatello 2 6 6
Linda Fruhvirtova/Victoria Jimenez Kasintseva 0 2 3
12.03.20
čtvrtfinále
Anaelle Leclercq/Lucie Nguyen Tan 2 6 5 10
Emma Lene/Marie Temin 1 3 7 6
12.03.20
čtvrtfinále
Ipek Oz/Lucie Wargnier 2 6 6
Sophia Biolay/Margaux Rouvroy 0 3 3
12.03.20
čtvrtfinále
Loudmilla Bencheikh/Mylene Halemai 1 w/o
Nora Ayala Serra/Lucia Cortez Llorca 0
ženy čtyřhra tvrdý Egypt W25 Cairo sety 1 2 3 4 5
12.03.20
čtvrtfinále
Dabin Kim/So-Ra Lee 1 w/o
Laura-Ioana Paar/Dejana Radanovic 0
ženy čtyřhra antuka Brazil W25 Olimpia sety 1 2 3 4 5
12.03.20
1. kolo
Victoria Bosio/Maria Lourdes Carle 2 6 6
Valentini Grammatikopoulou/Despina Papamichail 0 2 4
12.03.20
1. kolo
Emily Appleton/Emiliana Arango 2 6 6
Julia Konishi Camargo Silva/Helena Ramos Rocha E Silva 0 0 2
12.03.20
1. kolo
Karin Kennel/Nathaly Kurata 2 6 6
Carolina M. Alves/Gabriela Ce 0 2 2
ženy čtyřhra tvrdý JAR W25 Potchefstroom sety 1 2 3 4 5
12.03.20
čtvrtfinále
Paula Kania/Marina Melnikova 2 5 6 10
Nika Kukharchuk/Simona Waltert 1 7 2 8
12.03.20
čtvrtfinále
Amandine Hesse/Harmony Tan 2 6 6
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa 0 4 2
12.03.20
čtvrtfinále
Weronika Falkowska/Martyna Kubka 1 6 1
Samantha Murray/Fanny Stollar skreč 0 2 2
12.03.20
čtvrtfinále
Paige Mary Hourigan/Laura Pigossi 1 w/o
Kelia Le Bihan/Mallaurie Noel 0
ženy čtyřhra tvrdý Mexico W25+H Irapuato sety 1 2 3 4 5
12.03.20
1. kolo
Andrea Gamiz/Georgina Garcia-Perez 2 6 6
Charlotte Chavatipon/Amy Zhu 0 4 2
12.03.20
1. kolo
Ingrid Neel/Caitlin Whoriskey 2 6 6
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies 0 4 1
12.03.20
1. kolo
Maria Sanchez/Astra Sharma 2 6 7
Fernanda Contreras Gomez/Pamela Montez 0 4 5
12.03.20
1. kolo
Gabriela Talaba/Marcela Zacarias 1 2
Maria Camila Osorio Serrano/Maria Jose Portillo Ramirez skreč 0 0
12.03.20
1. kolo
Sara Errani/Daniela Seguel 2 6 6
Jacqueline Cako/Renata Zarazua 0 3 3
12.03.20
čtvrtfinále
Dalila Jakupovic/Miyu Kato 2 6 6
Maria Fernanda Martinez Hernandez/Lucianna Piedra 0 2 4
<