ZÁPAS
12.03.20 | 2. kolo | Carole Monnet | Tea Jandric | 6-1, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Carole Monnet | Tea Jandric | |
1. podání % | 28/55 (51%) | 40/71 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/28 (61%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/27 (56%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 37/71 (52%) | 23/55 (42%) |
Vyhrané body celkem | 69/126 (55%) | 57/126 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tea Jandric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Tea Jandric | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Tea Jandric | |
0-0, 15-15 | ||
Carole Monnet | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Tea Jandric | |
0-0 | ||
Carole Monnet | 5-3 | |
5-4 | Tea Jandric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
08.10.96, 27 Let
08.10.96, 27 Let
Carole Monnet vs. Tea Jandric - Vzájemné zápasy
12.03.20 | 2. kolo | Carole Monnet | Tea Jandric | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Carole Monnet form & Tea Jandric form
Carole Monnet - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Tea Jandric - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
23.06.14 kvalifik. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.14 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu |