ZÁPAS
12.03.20 | 2. kolo | Julyette Steur | Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julyette Steur | Sinja Kraus | |
1. podání % | 40/68 (59%) | 28/49 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/40 (63%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/28 (46%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 30/68 (44%) |
Vyhrané body celkem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julyette Steur | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julyette Steur | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
2-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Julyette Steur | 3-3 | |
0-0, 0-30 | ||
3-4 | Sinja Kraus | |
0-0 | ||
Julyette Steur | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-40 | ||
Julyette Steur | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julyette Steur | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Julyette Steur | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julyette Steur vs. Sinja Kraus - Vzájemné zápasy
12.03.20 | 2. kolo | Julyette Steur | Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Julyette Steur form & Sinja Kraus form
Julyette Steur - poslední zápasy
W60+H La - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 finále | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 čtvrtfinále | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.19 semifinále | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Sinja Kraus - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 finále | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - skreč | detail zápasu |