ZÁPAS
02.02.20 | 2. kolo kval. | Lisa Pigato | Tamara Bajagic | 6-1, 6-1 | W25 Launceston | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
18.12.02, 21 Let
18.12.02, 21 Let
Lisa Pigato vs. Tamara Bajagic - Vzájemné zápasy
02.02.20 | 2. kolo kval. | Lisa Pigato | Tamara Bajagic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Launceston | tvrdý |
Lisa Pigato form & Tamara Bajagic form
Lisa Pigato - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.04.24 čtvrtfinále | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-2, 4-1, Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Chiasso - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
19.11.23 finále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gaia Maduzzi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Tamara Bajagic - poslední zápasy
W25 Swan - tráva | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Roopa Bains | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Angela Cui | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sara Nayar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Petra Hule | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Thamara Frasser Kawaratani | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ella Simmons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Los - tvrdý | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Margaret Hui | - Tamara Bajagic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Colorado - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Filippa Bruu-Syversen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Anna Campana | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Daria Nazarenko | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Tamachan Momkoonthod | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Ka Wai Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Annerly Poulos | 2-5, - Tamara Bajagic - skreč | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Sienna Leeson | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W60+H Bendigo - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detail zápasu |