ZÁPAS
05.02.23 | 1. kolo kval. | Tamara Bajagic | Emily Tinker | 6-4, 4-6, 10-8 | W25 Burnie | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
18.12.02, 21 Let
18.12.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
05.09.01, 22 Let
05.09.01, 22 Let
Tamara Bajagic vs. Emily Tinker - Vzájemné zápasy
05.02.23 | 1. kolo kval. | Tamara Bajagic | Emily Tinker | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | W25 Burnie | tvrdý |
Tamara Bajagic form & Emily Tinker form
Tamara Bajagic - poslední zápasy
W25 Swan - tráva | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Roopa Bains | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Angela Cui | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sara Nayar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Petra Hule | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Thamara Frasser Kawaratani | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ella Simmons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Los - tvrdý | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Margaret Hui | - | detail zápasu | |
W15 Colorado - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Filippa Bruu-Syversen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Anna Campana | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Daria Nazarenko | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Tamachan Momkoonthod | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Ka Wai Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Annerly Poulos | 2-5, - Tamara Bajagic - skreč | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Sienna Leeson | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W60+H Bendigo - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Emily Tinker - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kirra Bond-Scott | 2-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Piper Freeman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-2, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 7-64, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mehar Kohli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Bendigo - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Natasha Russell | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu |