ZÁPAS
15.01.20 | 1. kolo kval. | Kurumi Nara | Jana Cepelova | 6-4, 3-0, - skreč | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kurumi Nara | Jana Cepelova | |
1. podání % | 23/35 (66%) | 31/38 (82%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/23 (74%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/12 (33%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 22/38 (58%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané body celkem | 43/73 (59%) | 30/73 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kurumi Nara | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kurumi Nara | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kurumi Nara | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kurumi Nara | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kurumi Nara | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kurumi Nara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kurumi Nara | 3-0 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kurumi Nara vs. Jana Cepelova - Vzájemné zápasy
15.01.20 | 1. kolo kval. | Kurumi Nara | Jana Cepelova | 6-4, 3-0, Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
08.11.19 | čtvrtfinále | Kurumi Nara | Jana Cepelova | 7-67, 7-65 | detail zápasu | W100 Shenzhen | tvrdý |
16.09.16 | čtvrtfinále | Jana Cepelova | Kurumi Nara | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Tokyo | tvrdý |
Kurumi Nara form & Jana Cepelova form
Kurumi Nara - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
18.09.22 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.22 kvalifik. | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
27.07.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.22 čtvrtfinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.22 3. kolo | vs. Tena Lukas | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.22 2. kolo | vs. Victoria Kan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Elza Tomase | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 7-64, 0-1, - Kurumi Nara - skreč | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
05.06.22 finále | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.22 semifinále | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.06.22 čtvrtfinále | vs. Dayeon Back | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
22.04.22 čtvrtfinále | vs. Tatjana Maria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.22 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katie Volynets | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 7-62, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 3-6, 1-2, - Kurumi Nara - skreč | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Catherine Aulia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
26.03.22 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.22 čtvrtfinále | vs. Ellen Perez | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Jana Cepelova - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 finále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.09.20 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.20 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | detail zápasu |