Zakhar Trapeznikov vs. Sergio Martos Gornes 02.03.2020

Zakhar Trapeznikov vs. Sergio Martos Gornes 02.03.2020 - M25 Murcia - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Zakhar Trapeznikov Sergio Martos Gornes 6-4, 0-6, 10-5 Spain M25 Murcia antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-5

Zakhar Trapeznikov
Rusko
07.04.98, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
19.10.94, 25 Let




895
18
76 754 $
Sergio Martos Gornes
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Zakhar Trapeznikov vs. Sergio Martos Gornes - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Zakhar TrapeznikovSergio Martos Gornes6-4, 0-6, 10-5 detail zápasuSpain M25 Murcia antuka
11.03.191. kolo kval.Sergio Martos GornesZakhar Trapeznikov7-63, 6-3 detail zápasuTunisia M15 Tabarka antuka

Zakhar Trapeznikov - poslední zápasy

Spain M25 Murcia - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Nicolas Alvarez Varona6-76, 1-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Thomas Deschamps (FRA)2-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Sergio Martos Gornes6-4, 0-6, 10-5 výhradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Ruben Busch7-66, 7-5 výhradetail zápasu
Spain M15 Palmanova - antuka
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Alessandro Ceppellini6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Vicente Oliver Moratalla1-6, 7-62, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Timofey Skatov0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.01.20
kvalifik.
vs. Anze Arh4-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Sotiris Skoupas6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M15 Nules - antuka
29.10.19
kvalifik.
vs. Hazem Naow2-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Adrian Exposito3-6, 6-0, 10-3 výhradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Nestor Calpe Palmer6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M15 Benicarlo - antuka
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Matthew Mendez6-74, 1-6 prohradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Pau Perez Contri6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Roja de - antuka
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Pablo Llamas Ruiz3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Melilla - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Canas Garcia5-7, 3-6 prohradetail zápasu
24.09.19
kvalifik.
vs. Andreas Anastasis Lavdas6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M25 Madrid - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Alex Marti Pujolras1-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jose Figueroa Losana6-4, 6-3 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Jesus Echevarri1-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Anton Zaitcev5-7, 6-73 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Maxim Krapivin6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Xativa - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo3-6, 3-6 prohradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Anurag Nenwani6-1, 6-0 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Bruno Squarcia Mateo6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M25 Denia - antuka
23.07.19
kvalifik.
vs. Francisco Andreu Garcia0-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Javier Molino4-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
Spain M25 Gandia - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Mario Mansilla Diez3-6, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
01.07.19
kvalifik.
vs. Rrezart Cungu6-1, 5-7, 3-10 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
24.06.19
kvalifik.
vs. Mike Urbanija1-6, 6-711 prohradetail zápasu

Sergio Martos Gornes - poslední zápasy

Spain M25 Murcia - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Zakhar Trapeznikov4-6, 6-0, 5-10 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Lluis Dolz6-4, 5-0, Lluis Dolz - skrečvýhradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
18.09.19
2. kolo
vs. Laurent Lokoli1-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Jaroslav Pospisil5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Seville Challenger - antuka
09.09.19
kvalifik.
vs. Gerard Granollers1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
05.09.19
čtvrtfinále
vs. Jose Hernandez-Fernandez4-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Evgeny Tyurnev1-6, 6-3, 7-63 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Daniel Labrador6-0, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
02.09.19
kvalifik.
vs. Lawrence Bataljin6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Spain M25+H Pozoblanco - tvrdý
07.08.19
1. kolo
vs. Eduardo Struvay7-66, 6-77, 6-73 prohradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Segovia Challenger - tvrdý
29.07.19
kvalifik.
vs. Walter Trusendi1-6, 6-75 prohradetail zápasu
Spain M25 Denia - antuka
25.07.19
2. kolo
vs. Carlos Alcaraz Garfia2-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Andrey Chepelev6-2, 6-4 výhradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Kuzey Cekirge2-6, 6-0, 10-8 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Vicente Oliver Moratalla6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Holland Amersfoort Challenger - antuka
15.07.19
kvalifik.
vs. Igor Sijsling1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Getxo - antuka
11.07.19
2. kolo
vs. Michael Geerts6-4, 6-77, 0-6 prohradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Joffrey De Schepper6-4, 6-4 výhradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Xavier Gabarro6-2, 6-0 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Lluis Dolz7-65, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Recanati Challenger - tvrdý
01.07.19
kvalifik.
vs. Nikola Cacic3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Vic - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Carlos Lopez Montagud4-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Arthur Reymond6-3, 7-5 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Afonso Salgado6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Valldoreix - antuka
16.05.19
2. kolo
vs. Jordi Samper-Montana5-7, 2-6 prohradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Afonso Salgado6-4, 6-1 výhradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Anton Desyatnik7-5, 6-1 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Romay6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
14.03.19
2. kolo
vs. Arthur Rinderknech6-4, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
<