ZÁPAS
17.06.20 | 1. kolo | Miguel Damas | Sergio Martos Gornes | 6-2, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Miguel Damas | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Miguel Damas | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
Miguel Damas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Miguel Damas | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
5-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Miguel Damas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Miguel Damas | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Miguel Damas | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
Miguel Damas | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miguel Damas vs. Sergio Martos Gornes - Vzájemné zápasy
17.06.20 | 1. kolo | Miguel Damas | Sergio Martos Gornes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Miguel Damas form & Sergio Martos Gornes form
Miguel Damas - poslední zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-76, 6-77 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Ignacio Buse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Liam Gavrielides | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Darwin Blanch | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matthew Summers | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Sergio Martos Gornes - poslední zápasy
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
05.09.19 čtvrtfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu |