ZÁPAS
11.01.19 | čtvrtfinále | Markus Eriksson | Jeroen Vanneste | 6-0, 6-3 | M15 Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Markus Eriksson | Jeroen Vanneste | |
1. podání % | 34/48 (71%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/43 (53%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkem | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Markus Eriksson | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Markus Eriksson | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Markus Eriksson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Markus Eriksson | 4-3 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Markus Eriksson | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Markus Eriksson vs. Jeroen Vanneste - Vzájemné zápasy
11.01.19 | čtvrtfinále | Markus Eriksson | Jeroen Vanneste | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Manacor | antuka |
Markus Eriksson form & Jeroen Vanneste form
Markus Eriksson - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - skreč | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
08.08.21 finále | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.08.21 semifinále | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Jeroen Vanneste - poslední zápasy
M15 Metzingen - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Philipp Leithold | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.22 čtvrtfinále | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
27.08.21 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Alexander Erler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-79, 6-73 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-62, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 finále | vs. Sandro Ehrat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.21 semifinále | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.21 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Joel Link | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 3-6 | detail zápasu |