ZÁPAS
19.09.21 | 1. kolo kval. | Alex Rybakov | Jeroen Vanneste | 6-2, 6-0 | Braga Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alex Rybakov | Jeroen Vanneste | |
1. podání % | 27/35 (77%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/27 (85%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/8 (50%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/48 (63%) | 8/35 (23%) |
Vyhrané body celkem | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alex Rybakov | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Rybakov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alex Rybakov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jeroen Vanneste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alex Rybakov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alex Rybakov vs. Jeroen Vanneste - Vzájemné zápasy
19.09.21 | 1. kolo kval. | Alex Rybakov | Jeroen Vanneste | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka |
14.06.21 | kvalifik. | Alex Rybakov | Jeroen Vanneste | 7-69, 7-63 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka |
Alex Rybakov form & Jeroen Vanneste form
Alex Rybakov - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | - | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Jeroen Vanneste - poslední zápasy
M15 Metzingen - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Philipp Leithold | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.22 čtvrtfinále | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
27.08.21 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Alexander Erler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-79, 6-73 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-62, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 finále | vs. Sandro Ehrat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.21 semifinále | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.21 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Joel Link | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 3-6 | detail zápasu |