ZÁPAS
09.03.18 | semifinále | Marco Cecchinato | Tommy Robredo | 4-6, 6-1, 6-4 | Santiago Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marco Cecchinato | Tommy Robredo | |
1. podání % | 57/79 (72%) | 52/74 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/57 (77%) | 35/52 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/74 (42%) | 24/79 (30%) |
Vyhrané body celkem | 86/153 (56%) | 67/153 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marco Cecchinato | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Cecchinato | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marco Cecchinato | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Cecchinato | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-5 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marco Cecchinato | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Cecchinato | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Marco Cecchinato | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marco Cecchinato | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-1 |
3 | ||
Marco Cecchinato | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marco Cecchinato | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marco Cecchinato | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marco Cecchinato | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Cecchinato | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marco Cecchinato vs. Tommy Robredo - Vzájemné zápasy
09.03.18 | semifinále | Marco Cecchinato | Tommy Robredo | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
Marco Cecchinato form & Tommy Robredo form
Marco Cecchinato - poslední zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 0-4, - Marco Cecchinato - skreč | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maximus Jones | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 4-6, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-4, 2-6, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 1-6, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Tommy Robredo - poslední zápasy
Barcelona - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
09.03.22 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Halys | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
24.02.21 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya 2 - antuka | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
31.01.21 semifinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.21 čtvrtfinále | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.21 2. kolo | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 0-3, - Tommy Robredo - skreč | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
13.10.20 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Arthur De Greef | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
28.09.20 1. kolo | vs. Remy Bertola | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu |