ZÁPAS
22.08.20 | 1. kolo | Renzo Olivo | Tommy Robredo | 4-6, 6-4, 6-1 | Prague II | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Renzo Olivo | Tommy Robredo | |
1. podání % | 61/100 (61%) | 62/90 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/61 (62%) | 36/62 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/39 (59%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 40/90 (44%) | 39/100 (39%) |
Vyhrané body celkem | 101/190 (53%) | 89/190 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renzo Olivo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Renzo Olivo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Tommy Robredo | |
0-0 | ||
Renzo Olivo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Renzo Olivo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Renzo Olivo | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Renzo Olivo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renzo Olivo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Renzo Olivo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Renzo Olivo | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Renzo Olivo | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Renzo Olivo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Renzo Olivo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renzo Olivo | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Renzo Olivo vs. Tommy Robredo - Vzájemné zápasy
22.08.20 | 1. kolo | Renzo Olivo | Tommy Robredo | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Prague II | antuka |
11.07.17 | 1. kolo | Renzo Olivo | Tommy Robredo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Bastad Challenger | antuka |
26.02.15 | 2. kolo | Tommy Robredo | Renzo Olivo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
09.07.14 | 2. kolo | Renzo Olivo | Tommy Robredo | 7-66, 6-3 | detail zápasu | Bastad | antuka |
Renzo Olivo form & Tommy Robredo form
Renzo Olivo - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 3-6, 4-5, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 1-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-2, 2-4, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francisco Comesana | Francisco Comesana - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Luis Jose Nakamine | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Tommy Robredo - poslední zápasy
Barcelona - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
09.03.22 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Halys | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
24.02.21 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya 2 - antuka | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
31.01.21 semifinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.21 čtvrtfinále | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.21 2. kolo | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 0-3, - Tommy Robredo - skreč | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
13.10.20 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Arthur De Greef | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
28.09.20 1. kolo | vs. Remy Bertola | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu |