ZÁPAS
02.09.19 | kvalifik. | Juan Pablo Paz | Nikolas Lahky | 6-2, 6-2 | M15 Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
05.09.99, 24 Let
05.09.99, 24 Let
Juan Pablo Paz vs. Nikolas Lahky - Vzájemné zápasy
02.09.19 | kvalifik. | Juan Pablo Paz | Nikolas Lahky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Szekesfehervar | antuka |
Juan Pablo Paz form & Nikolas Lahky form
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Facundo Juarez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu |
Nikolas Lahky - poslední zápasy
M25 Most - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Jiri Cizek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Jan Nedvidek | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 kvalifik. | vs. Victor Sklenka | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dawid Taczala | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 5-7, 7-69, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Bakshi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Cyprich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Matic Spec | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Filip Kolasinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-0 | detail zápasu |