Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
28.02.02, 22 Let
28.02.02, 22 Let
Filip Bergevi vs. Kaan Cepel - Vzájemné zápasy
03.03.18 | 1. kolo kval. | Filip Bergevi | Kaan Cepel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Turkey F9 | antuka |
Filip Bergevi form & Kaan Cepel form
Filip Bergevi - poslední zápasy
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Kaan Cepel - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 kvalifik. | vs. Bora Sengul | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Sungur Cem | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-71, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 2-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mark Keki | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hasan Uzakov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Amendola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. George Galenianos | 0-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 0-6, 4-6 | detail zápasu |