ZÁPAS
03.11.22 | 2. kolo | Zongyu Li | Doga Turkmen | 6-1, 4-6, 7-61 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Zongyu Li | Doga Turkmen | |
1. podání % | 72/94 (77%) | 52/90 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/72 (69%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/22 (32%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 42/90 (47%) | 37/94 (39%) |
Vyhrané body celkem | 99/184 (54%) | 85/184 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 0 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zongyu Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zongyu Li | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zongyu Li | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zongyu Li | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Zongyu Li | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zongyu Li | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zongyu Li | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-4 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zongyu Li | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Zongyu Li | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zongyu Li | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
Zongyu Li | 0-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Zongyu Li | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-5 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zongyu Li | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zongyu Li | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Doga Turkmen | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Zongyu Li vs. Doga Turkmen - Vzájemné zápasy
03.11.22 | 2. kolo | Zongyu Li | Doga Turkmen | 6-1, 4-6, 7-61 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Zongyu Li form & Doga Turkmen form
Zongyu Li - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Xinxin Yao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Sijia Wei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 6-76, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Naho Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Benedetta Ortenzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |