ZÁPAS
14.11.19 | 2. kolo | Yana Morderger | Giulia Tedesco | 6-3, 6-0 | W15 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Yana Morderger | Giulia Tedesco | |
1. podání % | 27/53 (51%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/27 (67%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 34/54 (63%) | 21/53 (40%) |
Vyhrané body celkem | 66/107 (62%) | 41/107 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yana Morderger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
2-1 | Giulia Tedesco | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Yana Morderger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Giulia Tedesco | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Morderger | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Giulia Tedesco | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yana Morderger | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Giulia Tedesco | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Giulia Tedesco | |
4-0 | Giulia Tedesco | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
24.06.02, 21 Let
24.06.02, 21 Let
Yana Morderger vs. Giulia Tedesco - Vzájemné zápasy
14.11.19 | 2. kolo | Yana Morderger | Giulia Tedesco | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Yana Morderger form & Giulia Tedesco form
Yana Morderger - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Manta | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Giulia Tedesco - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Koharu Niimi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Greta Medeghini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-0 | detail zápasu |