ZÁPAS
03.06.21 | 2. kolo | Vlada Koval | Anna Ureke | 6-3, 6-2 | W25 Kazan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vlada Koval | Anna Ureke | |
1. podání % | 24/43 (56%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 12/24 (50%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 8/12 (67%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/54 (67%) | 19/43 (44%) |
Vyhrané body celkem | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Koval | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlada Koval | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Koval | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vlada Koval | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Vlada Koval | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlada Koval | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlada Koval | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Koval | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vlada Koval vs. Anna Ureke - Vzájemné zápasy
03.06.21 | 2. kolo | Vlada Koval | Anna Ureke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Kazan | tvrdý |
Vlada Koval form & Anna Ureke form
Vlada Koval - poslední zápasy
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.21 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | - | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Anna Ureke - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
26.04.24 čtvrtfinále | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Ariana Gogulina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu |