Bielorusko
31.03.97, 27 Let
31.03.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anhelina Kalita vs. Stephanie Judith Visscher - Vzájemné zápasy
07.02.18 | 1. kolo | Stephanie Judith Visscher | Anhelina Kalita | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Anhelina Kalita form & Stephanie Judith Visscher form
Anhelina Kalita - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Stephanie Judith Visscher - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Abhilasha Bista | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Julie Tungamirai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu |