ZÁPAS
07.08.19 | 1. kolo | Rosa Vicens Mas | Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-3 | W25+H Las | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rosa Vicens Mas | Ekaterina Shalimova | |
1. podání % | 43/63 (68%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/43 (60%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/20 (70%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 23/63 (37%) |
Vyhrané body celkem | 68/110 (62%) | 42/110 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Rosa Vicens Mas | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Ekaterina Shalimova | |
Rosa Vicens Mas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0 | ||
Rosa Vicens Mas | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40 | ||
Rosa Vicens Mas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Rosa Vicens Mas | 2-3 | |
Rosa Vicens Mas | 4-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Rosa Vicens Mas vs. Ekaterina Shalimova - Vzájemné zápasy
07.08.19 | 1. kolo | Rosa Vicens Mas | Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25+H Las | antuka |
Rosa Vicens Mas form & Ekaterina Shalimova form
Rosa Vicens Mas - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
24.06.23 finále | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterina Shalimova - poslední zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Han Shi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu |