ZÁPAS
10.01.21 | 1. kolo kval. | Nelly Knezkova | Defne Cirpanli | 6-2, 1-6, 10-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
02.12.03, 20 Let
02.12.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.10.04, 19 Let
11 257 $
08.10.04, 19 Let
11 257 $
Nelly Knezkova vs. Defne Cirpanli - Vzájemné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Nelly Knezkova | Defne Cirpanli | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Nelly Knezkova form & Defne Cirpanli form
Nelly Knezkova - poslední zápasy
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
24.05.21 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.21 kvalifik. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu |
Defne Cirpanli - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Jenna Dean | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-74, 3-10 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | detail zápasu |