ZÁPAS
04.03.18 | 2. kolo kval. | Natasha Russell | Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | Mildura | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
15.04.02, 22 Let
15.04.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
06.07.00, 23 Let
06.07.00, 23 Let
Natasha Russell vs. Selamawit Ouliaris - Vzájemné zápasy
04.03.18 | 2. kolo kval. | Natasha Russell | Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Mildura | tráva |
Natasha Russell form & Selamawit Ouliaris form
Natasha Russell - poslední zápasy
W25 Mildura - tráva | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 6-2, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
15.02.19 čtvrtfinále | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.19 2. kolo | vs. Tayla Whitehouse | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Lotus Rayani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Anastasia Berezov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Somer Dalla-Bona | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Selamawit Ouliaris - poslední zápasy
Canberra - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Laia Pasini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Natasha Russell | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Gogol | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Krueger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Penrith - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Kalachova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
20.03.17 kvalifik. | vs. Tammi Patterson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Yiota Nicolaou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |