Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
04.03.96, 28 Let
04.03.96, 28 Let
Nastja Kolar vs. Tatjana Stoll - Vzájemné zápasy
02.09.13 | 1. kolo kval. | Nastja Kolar | Tatjana Stoll | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Mestre | antuka |
Nastja Kolar form & Tatjana Stoll form
Nastja Kolar - poslední zápasy
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Liv Sumak | - | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | - | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - skreč | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
04.09.22 semifinále | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
17.10.21 finále | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.21 semifinále | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu | |
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
19.09.21 finále | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.21 semifinále | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu |
Tatjana Stoll - poslední zápasy
Darmstadt - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Naomi Cheong | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
13.06.16 kvalifik. | vs. Patty Schnyder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Livia Kraus | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Hristina Dishkova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Alena Macharova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.15 kvalifik. | vs. Hristina Dishkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo | vs. Alexandra Rey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Camila Fuentes | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Emma Janssen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pitak | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Petra Melounova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Maja Ornberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Anastasija Sevastova | 1-2, - Tatjana Stoll - skreč | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.15 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu |