ZÁPAS
10.06.21 | 2. kolo | Martina Colmegna | Evita Ramirez | 6-2, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Martina Colmegna | Evita Ramirez | |
1. podání % | 34/50 (68%) | 35/55 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 29/55 (53%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkem | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Colmegna | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Evita Ramirez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martina Colmegna | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Colmegna | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Evita Ramirez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Colmegna | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Evita Ramirez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martina Colmegna vs. Evita Ramirez - Vzájemné zápasy
10.06.21 | 2. kolo | Martina Colmegna | Evita Ramirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Martina Colmegna form & Evita Ramirez form
Martina Colmegna - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Evita Ramirez - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | detail zápasu |