ZÁPAS
31.08.22 | 1. kolo | Maria Theodora Stancescu | Rebeka Antal | 6-1, 6-2 | W15 Brasov | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maria Theodora Stancescu | Rebeka Antal | |
1. podání % | 29/50 (58%) | 34/55 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 13/34 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 33/55 (60%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkem | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Maria Theodora Stancescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Theodora Stancescu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Theodora Stancescu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Theodora Stancescu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Theodora Stancescu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maria Theodora Stancescu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Theodora Stancescu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rebeka Antal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maria Theodora Stancescu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Rumunsko
21.09.06, 17 Let
21.09.06, 17 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
26.01.05, 19 Let
26.01.05, 19 Let
Maria Theodora Stancescu vs. Rebeka Antal - Vzájemné zápasy
31.08.22 | 1. kolo | Maria Theodora Stancescu | Rebeka Antal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Brasov | antuka |
Maria Theodora Stancescu form & Rebeka Antal form
Maria Theodora Stancescu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-3, 2-5, - Maria Theodora Stancescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Marinescu | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alice Nicoleta Petrache | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andra Silivas | 6-75, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Sophie Luescher | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ana Maria Chirita | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Karolina Skowronska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Aleksandra Simeva | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Irina Ioana Iurea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu |
Rebeka Antal - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Tyra Lithiby | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Tudor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Iris Zbranca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu |