ZÁPAS
20.03.23 | kvalifik. | Mana Kawamura | Natalie Barbir | 6-0, 6-0 | W60 Canberra | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mana Kawamura | Natalie Barbir | |
1. podání % | 22/30 (73%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/22 (82%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/8 (88%) | 2/17 (12%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/36 (69%) | 5/30 (17%) |
Vyhrané body celkem | 50/66 (76%) | 16/66 (24%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
17.02.90, 34 Let
17.02.90, 34 Let
Mana Kawamura vs. Natalie Barbir - Vzájemné zápasy
20.03.23 | kvalifik. | Mana Kawamura | Natalie Barbir | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W60 Canberra | antuka |
Mana Kawamura form & Natalie Barbir form
Mana Kawamura - poslední zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Natalie Barbir - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 kvalifik. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - skreč | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | detail zápasu |