ZÁPAS
09.01.19 | 1. kolo kval. | Lucie Hradecka | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-3 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucie Hradecka | Ekaterine Gorgodze | |
1. podání % | 52/83 (63%) | 39/59 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/52 (65%) | 27/39 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/31 (52%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/13 (8%) |
Vyhrané body z returnu | 27/59 (46%) | 33/83 (40%) |
Vyhrané body celkem | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucie Hradecka | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucie Hradecka | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucie Hradecka | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucie Hradecka | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lucie Hradecka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-40 | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Hradecka | 2-2 | |
0-0, 30-15, 40-30 | ||
3-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Lucie Hradecka | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucie Hradecka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucie Hradecka vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájemné zápasy
09.01.19 | 1. kolo kval. | Lucie Hradecka | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Lucie Hradecka form & Ekaterine Gorgodze form
Lucie Hradecka - poslední zápasy
Charleston - antuka | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Allie Kiick | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.21 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.20 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-3, 3-3, Nicoleta Dascalu - skreč | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
03.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Bibiane Schoofs | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ann Li | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Charlottesville - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu |