ZÁPAS
22.09.18 | 1. kolo kval. | Kseniya Yersh | Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-0 | Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
27.12.01, 22 Let
27.12.01, 22 Let
Kseniya Yersh vs. Anastasiya Zaparyniuk - Vzájemné zápasy
22.09.18 | 1. kolo kval. | Kseniya Yersh | Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Kseniya Yersh form & Anastasiya Zaparyniuk form
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Varvara Bernovich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Karakat Koilybaeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Karina Jumazhanova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Evelina Zhuk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu |
Anastasiya Zaparyniuk - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.24 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Andjelija Markovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.04.24 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu |