ZÁPAS
14.03.24 | 2. kolo | Ksenia Zaytseva | Noma Akugue Noha | 6-3, 5-7, 6-3 | W35 Alaminos | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ksenia Zaytseva | Noma Akugue Noha | |
1. podání % | 59/90 (66%) | 60/101 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/59 (63%) | 39/60 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/31 (61%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 48/101 (48%) | 34/90 (38%) |
Vyhrané body celkem | 104/191 (54%) | 87/191 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 11 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ksenia Zaytseva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ksenia Zaytseva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ksenia Zaytseva | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ksenia Zaytseva | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Zaytseva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ksenia Zaytseva vs. Noma Akugue Noha - Vzájemné zápasy
20.03.24 | 1. kolo | Noma Akugue Noha | Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W35 Alaminos | antuka |
14.03.24 | 2. kolo | Ksenia Zaytseva | Noma Akugue Noha | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | W35 Alaminos | antuka |
Ksenia Zaytseva form & Noma Akugue Noha form
Ksenia Zaytseva - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Xuanyu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 6-710, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 7-5, 1-4, - Ksenia Zaytseva - skreč | detail zápasu |
Noma Akugue Noha - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu |