ZÁPAS
08.01.19 | 1. kolo | Karolina Berankova | Elisa Andrea Camerano | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Karolina Berankova | Elisa Andrea Camerano | |
1. podání % | 27/41 (66%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/27 (85%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/43 (63%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 10 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Karolina Berankova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karolina Berankova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Karolina Berankova | 3-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Karolina Berankova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karolina Berankova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Karolina Berankova | 0-0 | |
Karolina Berankova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Karolina Berankova | 2-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Karolina Berankova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Karolina Berankova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Elisa Andrea Camerano | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
11.02.02, 22 Let
11.02.02, 22 Let
Karolina Berankova vs. Elisa Andrea Camerano - Vzájemné zápasy
08.01.19 | 1. kolo | Karolina Berankova | Elisa Andrea Camerano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Karolina Berankova form & Elisa Andrea Camerano form
Karolina Berankova - poslední zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
03.08.19 semifinále | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
18.07.19 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Elisa Andrea Camerano - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - skreč | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.22 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.22 čtvrtfinále | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detail zápasu |