ZÁPAS
04.02.19 | 1. kolo kval. | Kajsa Rinaldo Persson | Alina Michalitsch | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
22.01.00, 24 Let
10 425 $
22.01.00, 24 Let
10 425 $
Kajsa Rinaldo Persson vs. Alina Michalitsch - Vzájemné zápasy
04.02.19 | 1. kolo kval. | Kajsa Rinaldo Persson | Alina Michalitsch | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Kajsa Rinaldo Persson form & Alina Michalitsch form
Kajsa Rinaldo Persson - poslední zápasy
W75 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Katrina Scott | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 Rubber 1 | vs. Aleksandra Krunic | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Despina Papamichail | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Alina Michalitsch - poslední zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |