ZÁPAS
12.02.24 | 2. kolo kval. | Iveta Dapkute | Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
05.02.06, 18 Let
05.02.06, 18 Let
Iveta Dapkute vs. Shuqian Xu - Vzájemné zápasy
19.02.24 | 2. kolo kval. | Iveta Dapkute | Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
12.02.24 | 2. kolo kval. | Iveta Dapkute | Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Iveta Dapkute form & Shuqian Xu form
Iveta Dapkute - poslední zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Shuqian Xu - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Lena Couto | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Adelina Cuna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
31.03.24 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-0, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Garcia-Patron Canals | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Silvia Alejo | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Monlleo Ramos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu |