ZÁPAS
14.03.24 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | W15 Karaganda | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Gozal Ainitdinova | Le Yi Liu | |
1. podání % | 50/62 (81%) | 41/48 (85%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/50 (62%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 24/62 (39%) |
Vyhrané body celkem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvojchyby | ||
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Le Yi Liu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
Gozal Ainitdinova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Le Yi Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Le Yi Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Le Yi Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Le Yi Liu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Le Yi Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Le Yi Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Le Yi Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
28.08.03, 20 Let
28.08.03, 20 Let
Gozal Ainitdinova vs. Le Yi Liu - Vzájemné zápasy
14.03.24 | 2. kolo | Gozal Ainitdinova | Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Karaganda | tvrdý I. |
Gozal Ainitdinova form & Le Yi Liu form
Gozal Ainitdinova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
26.04.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-3, - Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Le Yi Liu - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Yehua Zhou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Ariana Gogulina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Carson Branstine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Cheyenne Joyce Borg | 6-1, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Meriem Ben Ezzedine Meriem | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Yanni Liu | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 3-0, Zhenghua Xiao - skreč | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Duanrui Gao | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Ruirui Zou | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Niehua Tian | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Na Dong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Han Shi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ke Ren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Jiatong Han | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Xichen Zhao | 2-6, 1-6 | detail zápasu |