ZÁPAS
15.03.23 | 1. kolo | Gaia Parravicini | Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gaia Parravicini | Liel Marlies Rothensteiner | |
1. podání % | 28/40 (70%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/28 (79%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/49 (57%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
17.04.05, 19 Let
17.04.05, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
25.01.05, 19 Let
25.01.05, 19 Let
Gaia Parravicini vs. Liel Marlies Rothensteiner - Vzájemné zápasy
15.03.23 | 1. kolo | Gaia Parravicini | Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Gaia Parravicini form & Liel Marlies Rothensteiner form
Gaia Parravicini - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Pola Batkiewicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Paola Lopez | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Julita Saner | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Paola Lopez | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 0-6, 0-1, - Gaia Parravicini - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Viola Turini | 6-72, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Julia Zhu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 6-711, 6-1, 4-10 | detail zápasu |
Liel Marlies Rothensteiner - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Lara Russiniello | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Grete Gull | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 6-0, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Melania Delai | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 7-5, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-1, 2-6, 10-1 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ida Clement | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Ben Aba | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Gala Arangio | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Camila Rojas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 4-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Katie Dyson | 6-73, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Horacek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | detail zápasu |