ZÁPAS
24.07.23 | 1. kolo kval. | Federica Bilardo | Maria Jose Zehnder | 6-2, 7-63 | W25 Horb | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
02.03.96, 28 Let
02.03.96, 28 Let
Federica Bilardo vs. Maria Jose Zehnder - Vzájemné zápasy
24.07.23 | 1. kolo kval. | Federica Bilardo | Maria Jose Zehnder | 6-2, 7-63 | detail zápasu | W25 Horb | antuka |
Federica Bilardo form & Maria Jose Zehnder form
Federica Bilardo - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Viola Turini | 1-4, - Federica Bilardo - skreč | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 4-1, Arianna Zucchini - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Francesca Gandolfi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-0, 3-0, Federica Di Sarra - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Corinna Dentoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
27.07.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Maria Jose Zehnder - poslední zápasy
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-77, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Georgia Gulin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.22 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | Luisina Giovannini - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Carla Markus | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Mar - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-712, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.22 2. kolo | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Fernanda Rain Contreras | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lea Ribourdouille | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Lucia Peyre | 1-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Alba Ferreres Fernandez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 1-6, 1-6 | detail zápasu |