ZÁPAS
13.02.17 | 1. kolo kval. | Emily Seibold | Andrina Peer | 6-1, 6-4 | Altenkirchen | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.04.98, 26 Let
28.04.98, 26 Let
Emily Seibold vs. Andrina Peer - Vzájemné zápasy
13.02.17 | 1. kolo kval. | Emily Seibold | Andrina Peer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Altenkirchen | koberec |
Emily Seibold form & Andrina Peer form
Emily Seibold - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
21.04.24 finále | vs. Gina Feistel | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
20.04.24 semifinále | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.24 čtvrtfinále | vs. Isabelle Cherny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Andrina Peer - poslední zápasy
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
19.02.18 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detail zápasu |