ZÁPAS
06.06.21 | 2. kolo kval. | Eliz Maloney | Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
25.12.98, 25 Let
25.12.98, 25 Let
Eliz Maloney vs. Weronika Jasmina Forys - Vzájemné zápasy
06.06.21 | 2. kolo kval. | Eliz Maloney | Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Eliz Maloney form & Weronika Jasmina Forys form
Eliz Maloney - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Weronika Jasmina Forys - poslední zápasy
W15 Oran - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 0-2, - Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo | vs. Snehal Mane | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.06.21 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 7-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
15.07.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 2-6, 20-18 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 1-2, - Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Ioana Gaspar | 2-6, - Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 6-1, 2-3, - Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | detail zápasu |