ZÁPAS
11.11.19 | kvalifik. | Diana Demidova | Andra Cristina Captan | 7-64, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
01.10.01, 22 Let
01.10.01, 22 Let
Diana Demidova vs. Andra Cristina Captan - Vzájemné zápasy
11.11.19 | kvalifik. | Diana Demidova | Andra Cristina Captan | 7-64, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Diana Demidova form & Andra Cristina Captan form
Diana Demidova - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Elena Korokozidi | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
21.04.24 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Andra Cristina Captan - poslední zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | detail zápasu |