ZÁPAS
04.08.20 | 1. kolo | Dia Evtimova | Elizabeth Halbauer | 7-5, 7-5 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 15-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 0-0, 15-0, 15-30 | ||
1-1 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 0-0, 15-15, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dia Evtimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, 40-40, A-40, 0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Dia Evtimova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-A[BP], 0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-2 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-0 | ||
Dia Evtimova | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40, 0-0, 0-30, 15-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 0-0 | ||
Dia Evtimova | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Dia Evtimova | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-3 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-30, 0-0 | ||
Dia Evtimova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 0-0, 0-15, 30-15 | ||
1-5 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Dia Evtimova | 2-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 0-0, 0-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Elizabeth Halbauer | |
0-0 | ||
Dia Evtimova | 2-4 | |
2-6 | Elizabeth Halbauer | |
Dia Evtimova | 2-8 | |
-10 | Elizabeth Halbauer |
1 | ||
Dia Evtimova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, 40-40, A-40, 0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Dia Evtimova | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-A[BP], 0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-3 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-0 | ||
Dia Evtimova | 3-4 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40, 0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-5 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dia Evtimova | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-5 | Elizabeth Halbauer | |
0-0 | ||
Dia Evtimova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Dia Evtimova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 0-0, 0-15, 30-15 | ||
3-3 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, 0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Dia Evtimova | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-4 | Elizabeth Halbauer | |
0-0 | ||
Dia Evtimova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-5 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dia Evtimova vs. Elizabeth Halbauer - Vzájemné zápasy
04.08.20 | 1. kolo | Dia Evtimova | Elizabeth Halbauer | 7-5, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
13.07.20 | 1. kolo | Elizabeth Halbauer | Dia Evtimova | 2-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | ||
27.04.18 | čtvrtfinále | Elizabeth Halbauer | Dia Evtimova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Dia Evtimova form & Elizabeth Halbauer form
Dia Evtimova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | - | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Elizabeth Halbauer - poslední zápasy
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Barbora Michalkova | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
21.05.22 semifinále | vs. Kayla Day | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Sophie Chang | 7-5, Sophie Chang - skreč | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Caroline Lampl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 0-2, - Elizabeth Halbauer - skreč | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Katrina Scott | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-66, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu |