ZÁPAS
09.11.23 | 2. kolo | Andreea Mitu | Tena Lukas | 6-2, 6-3 | W40 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andreea Mitu | Tena Lukas | |
1. podání % | 37/67 (55%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/30 (47%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/57 (49%) | 27/67 (40%) |
Vyhrané body celkem | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Dvojchyby | 7 | 7 |
Esa | 3 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andreea Mitu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreea Mitu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Andreea Mitu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tena Lukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andreea Mitu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Tena Lukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Mitu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andreea Mitu vs. Tena Lukas - Vzájemné zápasy
09.11.23 | 2. kolo | Andreea Mitu | Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W40 Heraklion | antuka |
Andreea Mitu form & Tena Lukas form
Andreea Mitu - poslední zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Koper - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Tena Lukas - poslední zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Katherine Sebov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |