ZÁPAS
29.09.21 | 1. kolo | Chiraz Bechri | Milana Maslenkova | 6-2, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Chiraz Bechri | Milana Maslenkova | |
1. podání % | 27/42 (64%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 11/18 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 3/20 (15%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/38 (63%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané body celkem | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Chiraz Bechri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chiraz Bechri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chiraz Bechri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chiraz Bechri | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Chiraz Bechri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chiraz Bechri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chiraz Bechri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiraz Bechri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
13.08.01, 22 Let
10 206 $
13.08.01, 22 Let
10 206 $
Chiraz Bechri vs. Milana Maslenkova - Vzájemné zápasy
29.09.21 | 1. kolo | Chiraz Bechri | Milana Maslenkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Chiraz Bechri form & Milana Maslenkova form
Chiraz Bechri - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 3-6, 1-2, - Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Elena Grekul | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Brandy Walker | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Covi | - | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-65, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Margaux Komano | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Julia Ronney | 5-7, - Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | - | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sofia Avataneo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 0-4, - Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Karine Marion Job | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-63, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 7-5, Sharrmadaa Baluu - skreč | detail zápasu |
Milana Maslenkova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | detail zápasu |