ZÁPAS
16.12.18 | kvalifik. | Chieh-Yu Hsu | Albina Khabibulina | 6-3, 6-2 | Navi Mumbai | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Chieh-Yu Hsu | Albina Khabibulina | |
1. podání % | 33/51 (65%) | 38/64 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/33 (70%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/64 (53%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkem | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Chieh-Yu Hsu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Albina Khabibulina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Chieh-Yu Hsu | 3-0 | |
Chieh-Yu Hsu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP] | ||
4-1 | Albina Khabibulina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chieh-Yu Hsu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Chieh-Yu Hsu | 5-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Albina Khabibulina | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Albina Khabibulina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Albina Khabibulina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Albina Khabibulina | |
4-0 | Albina Khabibulina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-1 | Albina Khabibulina | |
0-0, 30-40 | ||
4-2 | Albina Khabibulina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Albina Khabibulina | |
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chieh-Yu Hsu vs. Albina Khabibulina - Vzájemné zápasy
16.12.18 | kvalifik. | Chieh-Yu Hsu | Albina Khabibulina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Navi Mumbai | tvrdý |
05.01.15 | 2. kolo kval. | Chieh-Yu Hsu | Albina Khabibulina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Chieh-Yu Hsu form & Albina Khabibulina form
Chieh-Yu Hsu - poslední zápasy
W35 Boca - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Jackson - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Ariana Anazagasty-Pursoo | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Albina Khabibulina - poslední zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | - Albina Khabibulina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-67, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 7-5, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
16.12.18 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Muzaffarnagar - tráva | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Avika Sagwal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Vlada Koval | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
13.09.18 čtvrtfinále | vs. Daria Lodikova | 6-75, 0-3, - Albina Khabibulina - skreč | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-63, 1-6, 7-5 | detail zápasu |