ZÁPAS
19.06.17 | 1. kolo kval. | Ayline Esina Samardzic | Alexandra Vukota | 6-1, 5-7, 6-4 | Lenzerheide | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chorvátsko
10.11.02, 21 Let
10.11.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
31.08.90, 33 Let
31.08.90, 33 Let
Ayline Esina Samardzic vs. Alexandra Vukota - Vzájemné zápasy
19.06.17 | 1. kolo kval. | Ayline Esina Samardzic | Alexandra Vukota | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Lenzerheide | antuka |
Ayline Esina Samardzic form & Alexandra Vukota form
Ayline Esina Samardzic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Alexandra Vukota - poslední zápasy
Oslo - tvrdý I. | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Ine Soltveit Stange | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Ekin Ercetin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Bhuvana Kalva | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Salma Ewing | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.11.16 kvalifik. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Virginia Tica | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.10.16 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Anastasia Tokareva | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Sara Orellana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Teufl | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Chiara Frapolli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Arnold | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.02.16 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.02.16 kvalifik. | vs. Ilze Hattingh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
26.10.15 2. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Katharina Jacob | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Maya Milosevic | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Annaba - antuka | ||||
17.10.11 1. kolo | vs. Samara Amour | - Alexandra Vukota - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Trimbach - antuka | ||||
29.08.11 2. kolo kval. | vs. Rosalie Willig | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima - antuka | ||||
11.10.10 1. kolo | vs. Ximena Siles Luna | - Alexandra Vukota - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
St. Louis - tvrdý | ||||
13.10.08 1. kolo | vs. Katerina Sevcikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Frinton - tráva | ||||
14.07.08 1. kolo | vs. Tammi Patterson | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split - antuka | ||||
09.04.07 1. kolo | vs. Jasmina Kajtazovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu |