ZÁPAS
08.09.20 | kvalifik. | Aurora Zantedeschi | Mira Antonitsch | 6-4, 2-6, 13-11 | W25 Tarvisio | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aurora Zantedeschi | Mira Antonitsch | |
1. podání % | 35/66 (53%) | 43/68 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/35 (71%) | 29/43 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/31 (48%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané break-bally | 1/4 (25%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/68 (37%) | 26/66 (39%) |
Vyhrané body celkem | 65/134 (49%) | 69/134 (51%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aurora Zantedeschi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8, 9-9, 9-10, 10-10, 10-11, 11-11, 12-11 | ||
13-11 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aurora Zantedeschi vs. Mira Antonitsch - Vzájemné zápasy
08.09.20 | kvalifik. | Aurora Zantedeschi | Mira Antonitsch | 6-4, 2-6, 13-11 | detail zápasu | W25 Tarvisio | antuka |
Aurora Zantedeschi form & Mira Antonitsch form
Aurora Zantedeschi - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-4, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-64, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 6-73, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Mira Antonitsch - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - skreč | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
29.08.20 finále | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.20 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 čtvrtfinále | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detail zápasu |