ZÁPAS
20.01.17 | čtvrtfinále | Anna Zaja | Ronit Yurovsky | 6-73, 7-63, 6-1 | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Zaja | Ronit Yurovsky | |
1. podání % | 66/103 (64%) | 72/113 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/66 (68%) | 47/72 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/37 (59%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 49/113 (43%) | 36/103 (35%) |
Vyhrané body celkem | 116/216 (54%) | 100/216 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 8 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Zaja vs. Ronit Yurovsky - Vzájemné zápasy
20.01.17 | čtvrtfinále | Anna Zaja | Ronit Yurovsky | 6-73, 7-63, 6-1 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
Anna Zaja form & Ronit Yurovsky form
Anna Zaja - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Ronit Yurovsky - poslední zápasy
Gatineau - tvrdý | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Nadja Gilchrist | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Lexi Keberle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo | vs. Paiton Wagner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Allie Kiick | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 4-6, 1-1, - Ronit Yurovsky - skreč | detail zápasu | |
Charlottesville - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dothan - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
10.04.18 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.18 kvalifik. | vs. Emma Navarro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexa Butera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Butera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.18 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Gail Falkenberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Surprise - tvrdý | ||||
12.02.18 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Daytona Beach - antuka | ||||
08.01.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Kleybanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Michaela Honcova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo | vs. Catherine Leduc | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Alexandra Stevenson | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Marta Paigina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Petra Januskova | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |