ZÁPAS
19.11.23 | kvalifik. | Anca Alexia Todoni | Eva Vedder | 6-4, 6-1 | Florianopolis | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anca Alexia Todoni | Eva Vedder | |
1. podání % | 40/64 (63%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/40 (68%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/24 (54%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 22/46 (48%) | 24/64 (38%) |
Vyhrané body celkem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anca Alexia Todoni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anca Alexia Todoni | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anca Alexia Todoni | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anca Alexia Todoni | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 6-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Anca Alexia Todoni | 0-0 | |
1-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anca Alexia Todoni | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anca Alexia Todoni | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 | Eva Vedder | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anca Alexia Todoni vs. Eva Vedder - Vzájemné zápasy
19.11.23 | kvalifik. | Anca Alexia Todoni | Eva Vedder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Florianopolis | antuka |
Anca Alexia Todoni form & Eva Vedder form
Anca Alexia Todoni - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Nadia Podoroska | - | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Eva Vedder - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
11.04.24 Rubber 1 | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Maria Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu |