ZÁPAS
08.11.20 | 1. kolo kval. | Amelie Claire Montalvo Lundy | Saumya Vig | 6-76, 6-0, 10-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mexiko
31.03.04, 20 Let
31.03.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
13.02.95, 29 Let
16 775 $
13.02.95, 29 Let
16 775 $
Amelie Claire Montalvo Lundy vs. Saumya Vig - Vzájemné zápasy
07.12.20 | 2. kolo kval. | Amelie Claire Montalvo Lundy | Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
08.11.20 | 1. kolo kval. | Amelie Claire Montalvo Lundy | Saumya Vig | 6-76, 6-0, 10-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Amelie Claire Montalvo Lundy form & Saumya Vig form
Amelie Claire Montalvo Lundy - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Sabhyata Nihalani | 0-6, - Amelie Claire Montalvo Lundy - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.20 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Jana Abdelaziz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Sara Akid | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Davis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-76, 6-0, 10-3 | detail zápasu |
Saumya Vig - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Ariana Gogulina | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 kvalifik. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu |