ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Tomas Lanik | Noel Larwig | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.09.01, 22 Let
21.09.01, 22 Let
Tomas Lanik vs. Noel Larwig - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Tomas Lanik | Noel Larwig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Tomas Lanik form & Noel Larwig form
Tomas Lanik - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-76, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Kaya Arinc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 6-0, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 0-1, - Tomas Lanik - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marek Nano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Petr Nesterov | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Niklas Schell | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Jack Loge | 7-69, 7-63 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Noel Larwig - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Samir Hamza Reguig | 0-2, - Noel Larwig - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Yassine Smiej | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Karim Bennani | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Louis Allen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 7-63, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Baum | 0-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 7-5, Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Funk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Thissen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Jiri Cizek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Jasper Camehn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Michael Agwi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Vohl | 6-3, 6-3 | detail zápasu |