ZÁPAS
04.12.19 | 1. kolo | Strong Kirchheimer | Abraham Asaba | 6-2, 6-0 | M15 Tallahassee | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Strong Kirchheimer | Abraham Asaba | |
1. podání % | 28/48 (58%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/28 (71%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Strong Kirchheimer | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Abraham Asaba | |
0-0 | ||
Strong Kirchheimer | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Abraham Asaba | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Strong Kirchheimer | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Abraham Asaba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Strong Kirchheimer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Abraham Asaba | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Strong Kirchheimer | 0-0 | |
0-0, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Abraham Asaba | |
0-0 | ||
Strong Kirchheimer | 2-0 | |
3-0 | Abraham Asaba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Strong Kirchheimer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-0 | Abraham Asaba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ghana
21.05.97, 26 Let
13 366 $
21.05.97, 26 Let
13 366 $
Strong Kirchheimer vs. Abraham Asaba - Vzájemné zápasy
04.12.19 | 1. kolo | Strong Kirchheimer | Abraham Asaba | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Tallahassee | tvrdý I. |
Strong Kirchheimer form & Abraham Asaba form
Strong Kirchheimer - poslední zápasy
Savannah Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Bogdan Bobrov | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Samir Banerjee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-2, 5-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Ethan Quinn | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-5, 5-4, Evgeny Karlovskiy - skreč | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kiranpal Pannu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jonathan Sorbo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Ethan Quinn | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Evan Burnett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alfredo Perez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Stefan Dostanic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-74, 6-3, 4-1, Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Carter Pate | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Denis Kudla | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Abraham Asaba - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Christian Capacci | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Ngoc Lam Cao | Ngoc Lam Cao - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Jordan Chiu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-2, 1-0, Julius Augunas - skreč | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Mark Kaufman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-71, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dhananjay Singh | 6-73, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Dhananjay Singh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Grigory Shebekin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 6-76, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 3-6, 6-3, 0-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 7-65, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Luca Bluett | 0-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Ljubojevic | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-74, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Anuj Maan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 1-6, 2-6 | detail zápasu |