ZÁPAS
18.12.22 | 1. kolo kval. | Sicheng Li | Maxim Krapivin | 6-4, 7-5 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Čína
19.01.05, 19 Let
19.01.05, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.12.99, 24 Let
12.12.99, 24 Let
Sicheng Li vs. Maxim Krapivin - Vzájemné zápasy
18.12.22 | 1. kolo kval. | Sicheng Li | Maxim Krapivin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Sicheng Li form & Maxim Krapivin form
Sicheng Li - poslední zápasy
M15 Split - antuka | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Angeli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Xirui Liu | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Pengyu Lu | 7-63, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Xian Yao Zhou | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xiaoyin Yang | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.22 2. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Maxim Krapivin - poslední zápasy
M15 Azay - tvrdý I. | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Mason Naumovski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |