ZÁPAS
24.10.16 | 2. kolo kval. | Sarp Agabigun | Mert Naci Turker | 6-3, 6-4 | Turkey F43 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
16.08.98, 25 Let
32 505 $
16.08.98, 25 Let
32 505 $
Sarp Agabigun vs. Mert Naci Turker - Vzájemné zápasy
26.09.19 | 1. kolo | Sarp Agabigun | Mert Naci Turker | 7-66, 4-6, 7-63 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
24.10.16 | 2. kolo kval. | Sarp Agabigun | Mert Naci Turker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Turkey F43 | tvrdý |
Sarp Agabigun form & Mert Naci Turker form
Sarp Agabigun - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Florent Limani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Mert Naci Turker - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Aleksandre Metreveli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detail zápasu |